Rolety, żaluzje zabezpieczające

rolety zabezpieczające

Rolety zabezpieczające, są to rolety aluminiowe, których podstawową funkcją jest zabezpieczenie naszych okien i drzwi przed włamaniem lub zniszczeniem, a także ochrona przed nagrzewaniem się pomieszczeń w upalne dni i wychładzaniem podczas mrozów. Zastosowanie różnych dodatkowych zabezpieczeń w roletach, czyni je barierą, której przejście sprawi wiele trudności potencjalnemu włamywaczowi. Dodatkowo, próba ich pokonania wywoła dużo hałasu.
Wyróżniamy różne systemy żaluzji zewnętrznych zabezpieczających:

  • system elewacyjny (stosowany najczęściej ze względu na uniwersalność), ze skrzynkami kanciastymi, półowalnymi i owalnymi, z rewizją na zewnątrz.
  • system podtynkowy integro, z rewizją na zewnątrz od spodu rolety,
  • system naokienny – montaż rolety razem z oknem, z rewizją wewnątrz,
  • system nadprożowy, konieczny do uwzględnienia już na etapie projektowania budynku, z rewizją wewnątrz.

Rolety zabezpieczające Warszawa

Rolety zewnętrzne zabezpieczające mogą być obsługiwane elektrycznie lub ręcznie. Obsługa ręczna może odbywać się za pomocą zwijacza ręcznego lub napędu sprężynowego. Rolety sterowane elektrycznie można obsługiwać za pomocą przełącznika, pilota, przełącznika i pilota łącznie lub sieci komputerowej.
Obszar w którym montujemy najczęściej rolety zabezpieczające: Warszawa i okolice. Jednakże nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i montujemy w całym województwie mazowieckim. W przypadku większych zamówień żaluzji zabezpieczających, mazowieckie i cała Polska, również jest w naszym zasięgu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych produktów oraz usług.

żalucje zabezpieczającerolety, żalucje zabezpieczające