Moskitiery

moskitiery WarszawaMoskitiery są to siatki przeciw owadom, zabezpieczające nasze wnętrza przed dostaniem się uciążliwych insektów. Trwałość produkowanych przez nas moskitier gwarantuje wysoka jakość materiałów z których są one montowane, a mianowicie lakierowane aluminium, PCV oraz nylon.

Wszystkie nasze moskitiery mogą być moskitierami stałymi lub otwieranymi. Przykładem moskitiery stałej jest moskitiera ramkowa (mocowanie blaszkowe lub na magnesy). Jeśli chodzi o moskitiery otwierane, to zaliczamy do nich:

  • moskitiery drzwiowe (sposób otwierania jak zwykłych drzwi – na zawiasach)
  • moskitiery zwijane pionowo lub poziomo (moskitiera pracuje w prowadnicach, chowa się do kasety, a jej otwarcie polega na opuszczeniu siatki i kliknięciu jej w mechaniźmie zakańczającym prowadnice)
  • moskitiery harmonijkowe (moskitiera tworzy swoistą harmonijkę, a po zamknięciu chowa się w prowadnicy, może być pionowa lub pozioma)
  • moskitiery przesuwne (moskitiera suwana jest po szynie lub szynach prowadzących, może być złożona z dowolnej ilości ramek niezbędnych np. w przypadku drzwi tarasowych wieloskrzydłowych).

Dostępne kolory profili: biały, brąz, drewnopodobne oraz wszystkie z palety RAL.

Dostępne kolory siatki: szary lub czarny.

Moskitiery Warszawa

Obszar w którym montujemy najczęściej moskitiery: Warszawa i okolice. Jednakże nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i montujemy w całym województwie mazowieckim. Ze względu na współpracę z wieloma firmami z branży moskitier, mazowieckie i cała Polska, również jest w naszym zasięgu. Jako producent moskitier prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i produktów.

moskitiery_rolowane_48 mos1 moskitiery