Rolety, żaluzje zewnętrzne

Rolety zewnetrzne

Rolety zewnętrzne Warszawa

Rolety zewnętrzne, zwane też żaluzjami zewnętrznymi, to obecnie najczęściej używany typ osłon okiennych stosowanych w oknach. Do niedawna rolety zewnętrzne służyły zabezpieczeniu wnęk okiennych i drzwiowych przed włamaniem. Obecnie coraz częściej są instalowane w celu dodatkowej izolacji przed czynnikami zewnętrznymi.
Profile produkowanych przez nas rolet zewnętrznych, wykonane są z aluminium wypełnionego pianką poliuretanową. Dzięki temu żaluzje charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi, pełniąc wiele funkcji:

  • izolacja termiczna – w zimie dodatkowa izolacja roletą, pozwala na mocno zauważalne zmniejszenie kosztów ogrzewania, w lecie natomiast pozwala na zachowanie przyjemnego chłodu wewnątrz, bez ponoszenia stałych kosztów klimatyzacji.
  • izolacja akustyczna – dodatkową barierę dzwiękochłonną, chroniąca nas przed hałasem zewnętrznym (szczególne znaczenie tej funkcji sprawdza się w miastach) możemy uzyskać poprzez prawidłowo zainstalowane rolety zewnętrzne. Warszawa jest miastem gdzie przez duże natężenie ruchu, funkcja ta ma szczególne znaczenie,
  • bezpieczeństwo – roleta zabezpiecza nasze wnętrza przed potencjalnym włamywaczem zarówno podczas naszej nieobecności w mieszkaniu, jak i w trakcie tak ważnego wypoczynku nocnego. Skutecznie chroni przed wszelkimi aktami wandalizmu w postaci powybijanych szyb itp. Funkcja ta może być rozbudowana dzięki zastosowaniu dodatkowych zabezpieczeń,
  • przedłużenie żywotności okien – zasłonięte roletami okna nie są ciągle narażone na ciągłe działanie zmiennych czynników atmosferycznych (nagrzewanie, deszcze, wilgoć, mróz),
  • zachowanie prywatności – szczelnie zasłonięta roleta daje nam pełne poczucie zachowania intymności,
  • estetyczna – odpowiednio dobrany system, kształt oraz kolor żaluzji zewnętrzne, sprawia, że jest ona doskonałym dopełnieniem wykończeniowym budynku.

Naszym klientom pomagamy w doborze odpowiedniego systemu, uzależnionego również od tego na jakim etapie jest budynek (budowa, stan surowy, wykończony). Rolety zewnętrzne mogą być sterowane ręcznie, elektrycznie lub za pomocą sieci komputerowej.

Żaluzje zewnętrzne Warszawa

Obszar w którym montujemy najczęściej rolety zewnętrzne: Warszawa i okolice. Jednakże nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i montujemy w całym województwie mazowieckim. W przypadku większych zamówień żaluzji zewnętrznych, mazowieckie i cała Polska, również jest w naszym zasięgu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych produktów oraz usług.

żaluzje zewnętrznerolety, żalucje zewnętrzne