Markizy

 

markizy WarszawaMarkizy są to swego rodzaju rozwijane daszki, chroniące nas przed promieniami słonecznymi, gwarantując komfort wypoczynku podczas pobytu na zewnątrz. Mogą nas również chronić przed deszczem (tkaniny gumowane). Solidna konstrukcja, ogromny wybór rodzaju i koloru materiału, możliwość sterowania zarówno ręcznego za pomocą korby, jak i elektrycznego, czyni obecnie markizy bardzo popularnym i uniwersalnym produktem. Poza praktyczną funkcjonalnością markizy, jest ona wypełnieniem, ożywieniem i ozdobą każdej elewacji. Ma również wymiar psychologiczny, gdyż fakt jej otwarcia wprawia w nas w przyjemny wakacyjny nastrój.
Markizy idealnie sprawdzają się w takich miejscach jak tarasy, balkony, werandy, altany, ogródki, witryny.

W zależności od gabarytów, stosujemy różne rodzaje markiz. Niektóre z nich mogą chować się do systemowej kasety, chroniąc materiał przed czynnikami zewnętrznymi podczas gdy jest ona zwinięta, lub być wyposażone w dodatkowy daszek nad markizą. W zależności od wybranego typu markizy można regulować stopień jej nachylenia.

Obszar w którym montujemy najczęściej markizy: Warszawa i okolice. Jednakże nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i montujemy w całym województwie mazowieckim. Ze względu na współpracę z wieloma firmami z branży markiz, mazowieckie i cała Polska, również jest w naszym zasięgu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych produktów oraz usług.

markiza1 markizy