Konserwacja rolet

konserwacja rolet

Aby wydłużyć żywotność rolet, proponujemy skorzystać z jednej z naszych usług jaką jest konserwacja rolet. Wykonywana regularnie, przyczynia się do poprawnego ich działania i pozwala wyeliminować awarie i wiążące się z nimi niedogodności. Okresowa konserwacja polega na sprawdzeniu ogólnego stanu i zabezpieczeniu elementów takich jak: zwijacze, przelotki, linki, paski, koła nawojowe, obsadki, łożyska, wieszaki, ślizgacze. Do czynności wchodzących w skład konserwacji żaluzji wchodzi również: regulacja wszelkiego typu zamków zabezpieczających, uzupełnianie powyłamywanych arietacji, czyszczenie profili oraz wymiana odkształconych, regulacje położeń krańcowych siłowników oraz programowanie sterowania.

W razie potrzeby wykonujemy pogwarancyjną okresową konserwację rolet. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami, wspólnotami, instytucjami oraz urzędami.

Obszar w którym wykonujemy najczęściej konserwację żaluzji zewnętrznych: Warszawa i okolice. Jednakże nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i konserwujemy rolety w całym województwie mazowieckim.

konserwacja rolet i zaluzjikonserwacja rolet warszawa