Naprawa bram garażowych

naprawa bram garażowych

Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest naprawa bram garażowych rolowanych. Warszawa jest miastem, gdzie bramy rolowane są bardzo popularne, dlatego też nasz przyjazd po zasygnalizowaniu usterki jest błyskawiczny. Dzięki temu, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży rolet i podchodzimy do każdej sytuacji indywidualnie, nie ma dla nas usterki która by nas zaskoczyła i była nie do usunięcia. Działamy 24h 7 dni w tygodniu. Aby uniknąć niespodzianek cenowych, po krótkim opisie awarii, jesteśmy w stanie podać przybliżony koszt naprawy bramy garażowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta co do współpracy długoterminowej, wykonujemy przeglądy okresowe. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami, wspólnotami, instytucjami oraz urzędami.

Zajmujemy się również naprawami rolet zewnętrznych, moskitier drzwiowych, ramkowych i zwijanych, rolet wewnętrznych, żaluzji aluminiowych i drewnianych, plis oraz verticali.

Obszar w którym wykonujemy najczęściej naprawy bram garażowych: Warszawa i okolice. Jednakże nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i naprawiamy bramy garażowe w całym województwie mazowieckim.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz produktów.

brama garażowanaprawa bram garażowych