Kraty rolowane

kraty rolowane WarszawaW miejscach gdzie chcemy zabezpieczyć otwór budowlany przed ‘nieproszonym gościem’, nie tracąc przy tym widoczności tego co znajduje się za tym zabezpieczeniem (np. ekspozycji towarów), stosujemy kraty rolowane. Krata rolowana podobnie jak brama rolowana i roleta, pracuje w płaszczyźnie pionowej w prowadnicach bocznych i nawijana jest do skrzynki. Może być zamontowana na zewnątrz lub wewnątrz otworu. Okienka w profilu kraty mogą pozostać puste, lub być przeszklone. Kraty rolowane stosuje się zazwyczaj w takich miejscach jak: galerie handlowo-usługowe, banki, muzea, pasaże, podziemne parkingi i garaże, sklepy.

Ze względu na dosyć duży ciężar, sterowanie kratą rolowaną odbywa się zazwyczaj za pomocą siłownika elektrycznego i przełącznika lub pilota.

Obszar w którym wykonujemy najczęściej montaż krat rolowanych: Warszawa i okolice. Jednakże jako producent krat rolowanych (Warszawa to główny rynek zbytu), nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i zajmujemy się również produkcją krat rolowanych dla osób indywidualnych i firm z całej Polski.

Zapraszamy do skorzystania z naszych produktów i usług.

Rollgitter-S-39 Krata_rolowana_typu_Guardian_P___1-opt kraty rolowane