Rolety i żaluzje

rolety 3 producent rolet

Rolety okienne to obecnie najczęściej wybierany typ przesłony. W zależności od formy w jakiej występują, mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz i obsługiwane ręcznie lub elektrycznie. Nasza firma posiada w swojej ofercie wszystkie warianty sterowań ręcznych oraz elektrycznych rolet, włącznie z opcją zdalnego sterowania poprzez sieć internetową. W naszej ofercie posiadamy wszystkie dostępne na rynku rodzaje rolet okiennych.

Żaluzje okienne to osłony stosowane zazwyczaj wewnątrz pomieszczeń, chociaż istnieje jedna odmiana żaluzji do osłony zewnętrznej okien (żaluzje fasadowe). Posiadamy w naszej ofercie bogaty wybór rodzajów żaluzji, od istniejących najdłużej na rynku polskim, żaluzji aluminiowych, po plisy i żaluzje panelowe. Podobnie jak rolety okienne, żaluzje mogą być obsługiwane ręcznie lub sterowane elektrycznie.

Obszar w którym montujemy najczęściej żaluzje oraz rolety okienne: Warszawa i okolice. Jednakże nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i montujemy w całym województwie mazowieckim. W przypadku większych zamówień żaluzji oraz rolet okiennych, mazowieckie i cała Polska, również jest w naszym zasięgu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych produktów oraz usług.

rolety 2 producent roletrolety1 producent rolet