Bramy segmentowe

bramy segmentowe WarszawaBramy segmentowe otwierają się podobnie jak bramy rolowane pionowo w górę i dodatkowo wykładają się poziomo nad wnęką. Dzięki temu nie zabierają dodatkowego miejsca po bokach. Bramy segmentowe ze względu na zastosowanie dosyć grubych paneli, charakteryzują się bardzo dobrą izolacyjnością cieplną. Dodatkowym atutem jest możliwość uzupełnienia bram segmentowych o okna gwarantujące dodatkowe doświetlenie oraz drzwi pozwalające na łatwy dostęp do wnętrza bez konieczności podnoszenia całej bramy.

Dostępne są bramy segmentowe w dowolnym kolorze z palety RAL. Mogą posiadać przetłoczenia (niskie, wysokie, kasetonowe) lub być bez nich. Sterowanie bramą może odbywać się ręcznie lub elektrycznie.

Oferujemy bramy segmentowe różnych producentów.

Obszar w którym montujemy najczęściej bramy garażowe segmentowe: Warszawa i okolice. Jednakże nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i montujemy w całym województwie mazowieckim. Ze względu na współpracę z wieloma producentami bram segmentowych, mazowieckie i cała Polska, również jest w naszym zasięgu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych produktów oraz usług.

bramy garażowe bramy segmentowe