Bramy rolowane

 

bramy rolowaneBramy garażowe rolowane są najbardziej uniwersalnym typem bram, biorąc pod uwagę obiekty w jakich mogą znaleźć zastosowanie, którymi są w szczególności: garaże zewnętrzne i podziemne, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, magazyny, kontenery, hale przemysłowe. Najmniejsze wymagania co do ilości miejsca do jej zamontowania, oraz sposób działania, czyni je ze wszystkich dostępnych bram, najbardziej konkurencyjnymi na rynku. Płaszczyzna w jakiej pracują bramy rolowane jest pionowa, dlatego też nie potrzeba dużo przestrzeni żeby można było je zamontować. Bramy rolowane mogą być montowane na zewnątrz obiektu, wewnątrz lub w świetle otworu. Ich funkcjonalność podwyższa fakt że pancerz bramy może zostać uzupełniony profilami wentylacyjnymi lub z przeszkleniem. Bramy rolowane dzięki zastosowaniu w profilach pianki poliuretanowej, bardzo dobrze izolują zarówno termicznie jak i akustycznie.

Sterowanie bramami garażowymi rolowanymi może odbywać się ręcznie, lub elektrycznie. Ze względu na wygodę obsługi, najczęstszym sposobem obsługi jest sterowanie elektryczne radiowe – za pomocą pilota. Sterowanie można doposażyć o hamulec zabezpieczający przed nagłym opuszczeniem rolety, fotokomórki oraz awaryjne otwieranie w razie braku zasilania.

Obszar w którym montujemy najczęściej bramy garażowe: Warszawa i okolice. Jednakże nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i montujemy w całym województwie mazowieckim. W przypadku bram garażowych o dużych gabarytach, mazowieckie i cała Polska, również jest w naszym zasięgu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych produktów oraz usług.

brama rolowana bramy rolowane warszawa