Produkcja i montaż moskitier

moskietiery

Jesteśmy producentem wszystkich dostępnych na rynku moskitier, zarówno tych stałych jak i otwieranych. Kolory profili produkowanych przez nas moskitier mogą być dowolne – lakierowane fabrycznie lub proszkowo, natomiast kolor siatki: szary lub czarny. Wszystkie elementy konstrukcyjne moskitier bez względu na rodzaj, wykonane są z aluminium, co gwarantuje ich wieloletnią i niezmienną trwałość.

Wszystkie rodzaje produkowanych przez nas moskitier:

  • moskitiery ramkowe stałe
  • moskitiery uchylne (drzwiowe)
  • moskitiery zwijane pionowo i poziomo
  • moskitiery harmonijkowe
  • moskitiery przesuwne

W zależności od wybranego modelu, montaż moskitiery może być wykonany do ramy okna na zewnątrz lub wewnątrz, do muru na zewnątrz lub wewnątrz. Jeśli wziąć pod uwagę łatwość zamontowania, to najprostszy jest montaż moskitiery stałej ramkowej. Dlatego też, często moskitiery te są zamawiane u nas, a montowane we własnym zakresie. Ich montaż polega na obróceniu blaszek podtrzymujących (ilość uzależniona od gabarytów) lub zamocowaniu magnesów i nałożeniu moskitiery. Moskitiery ramkowe stałe są najbardziej uniwersalnymi i popularnymi moskitierami na rynku.

Obszar w którym wykonujemy najczęściej montaż moskitier: Warszawa i okolice. Jednakże jako producent moskitier (Warszawa to główny rynek zbytu), nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i zajmujemy się również produkcją moskitier dla osób indywidualnych i firm z całej Polski (możliwa sprzedaż wysyłkowa). W razie potrzeby wykonujemy moskitiery „od ręki”.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz produktów.

Moskitiera-ramkowa-do-katalogu moskitiera_ramkowa_drzwiowa